Dřevostavby a krovy

Nabízíme návrh, výrobu a realizaci dřevostavby prováděné v sendvičové technologii. Jedná se o rámovou konstrukci, která je opláštěná z vnější strany OSB deskou. Konstrukce dřevostavby je dodávána včetně stropů a krovu. Součástí dodávky je zpracování projektu, statického posouzení a výrobní dokumentace.

Jak to probíhá

V případě, že budete realizovat rodinný dům, pergolu, altán nebo jinou stavbu ze dřeva postačuje, abyste nás kontaktovali se stručným popisem Vaší představy, popřípadě nám zaslali Váš projekt a my Vám následně vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku na dodávku a montáž dřevostavby.

Proč naší dřevostavbu

Při řešení dřevostaveb používáme a neustále inovujeme vlastní konstrukční systém, díky kterému dosahujeme ekonomických návrhů a tím i nižší ceny realizace. Dřevěné prvky zabudované do dřevostavby jsou vyráběny v rámci naší pilařské výroby, ve které provádíme pořez kulatiny, sušení, rozmítání a hoblování. Dřevostavbu řešíme a dodáváme jako celek a tedy i s patřičnou zárukou.

Konstrukce dřevostavby obsahuje

Dřevostavba; Zakládací hranoly

Dřevostavba; Sloupy - Překlady - Průvlaky

Dřevostavba; Krov; Vaznicový se záklopem

Dřevostavba; Spojovací materiál

Nabídka stavebního řeziva pro konstrukce dřevostaveb

V rámci naší pilařské výroby provádíme pořez kulatiny, sušení, rozmítání a strojní hoblování hranolů a ruční hoblování trámů. Řezivo vyrábíme z kulatiny, která je těžena v jesenickém podhůří. Nabídka profilů je vytvořena pro realizaci konstrukcí sendvičových a roubenýchch dřevostaveb.

Tesařské opracování

Tesařské opracování; Profilování

Tesařské opracování; Ruční hoblování trámů

Pořez kulatiny u zákazníka

Pořez kulatiny

Mimostaveništní přeprava

Mimostaveništní přeprava

...

VALL.cz

Tel.: +420 775 219 194
E-mail: info@vall.cz

Provozovna:

Náměstí Svobody 14; 795 01 Rýmařov