Tupperware

Dobrá kuchyně není pouze o kuchyni samotné, ale i o nádobí, ve kterém se potraviny uchovávají a zejména o nádobí, se kterým se vaří. Většina z nás má vaření jako povinnost a ti šťastnější, jako koníček. Ale všechny nás spojuje potřeba, mít u vaření jistý komfort a pohodu.

Komfort Vám dokážeme zajistit funkční a hezkou kuchyní, ale my jdeme ještě dál a nabízíme ke komfortu právě tu pohodu, kterou zažijete s nádobím TUPPERWARE.

S nádobím TUPPERWARE si svou kuchyni vybavujete postupně, systematicky a hlavně na celý život, protože nádobí má doživotní záruku. Nádobí nelze koupit v obchodě anebo anonymně na internetu. Nádobí se prodává formou osobní prezentace u Vás doma, kde Vám naše poradkyně pomůže s jeho výběrem a současně Vám ukáže, jak se nádobí správně používá. Tato praktická ukázka je velmi důležitá, aby jste dokázali využít všechny výhody tohoto nádobí.

Naší poradkyní je paní Hana Solanská, která je u firmy TUPPERWARE více jak 15 let. Svým zákazníkům se věnuje osobně a postará se o to, aby Vaše vaření bylo zážitkem.

V případě jakéhokoli dotazu volejte 773 554 588 anebo pište: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Udělejte si radost, doporučujeme:

Apollo podložka

Váleček na těsto

Mlýnek na maso

Ultimo

Středisko Tupperware v Rožnově pod Radhoštěm:

Jak nás hodnotí naši zákazníci

Hana Solanská

Tel.: +420 773 554 588
E-mail: hanasolanska@seznam.cz

Středisko (naproti ORTHESU):

Palackého 202
Rožnov pod Radhoštěm
756 61

IČ: 760 55 973